Nasz zespół

Violetta Harcej

mgr Fizjoterapeuta, podolog, ortopodolog

Założycielka i właścicielka Centrum Zdrowia i Urody od 2004 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Rehabilitacja ruchowa, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej. Doświadczenie, poparte setkami terapii, zdobyłam dzięki indywidualnie i skutecznie dobranej wiedzy. Wiedzą tą dzielę się również jako wykładowca i szkoleniowiec. Nieustannie pogłębiam swoja wiedzę uczestnicząc w konferencjach, kongresach i szkoleniach

Justyna Matuszek

mgr Fizjoterapii 

Praca z ciałem to moja pasja! Z ogromną satysfakcją staram się pomóc moim pacjentom pozbyć się bólu i dolegliwości, które utrudniaja im funkcjonowanie. Jestem terapeutką manualną i absolwentką Globalnej Terpii Stopy. W naszym zespole terapeutycznym zadbamy wspólnie o zdrowie nie tylko Twoich stop, ale całego ciała.

Magdalena Scheffler

Kosmetolog, asystent podologa

Jestem absolwentką prywatnej szkoły kosmetycznej w Opolu, którą ukończyłam w 2017 roku z tytułem technik usług kosmetycznych. Specjalizuję się w pielęgnacji twarzy oraz rozwiązywaniem problemów kosmetyczno-dermatologicznych. Mam duże doświadczenie w zakresie pielęgnacji dłoni. Jako asystent podologa chętnie zadbam o Twoje stopy.